Wanny

Wanna to niewątpliwie łazienkowy synonim relaksu. Ciepła woda, dobra książka i lampka wina to połączenie wręcz idealne na leniwe wieczory.

Czy jest coś ważniejszego niż wanna? Myśląc o niej niejako definiujesz styl całej łazienki. To dzięki niej od wielu lat ludzie biorą kąpiel, aby zrelaksować się po długim, ciężkim dniu, a my chętnie kontynuujemy tę tradycję, dostarczając wysokiej jakości wanny w cenach, na które Cię stać. Po co więc dłużej znosić ten mały prysznic, skoro zamiast tego można zainstalować odpowiednią wannę?

Dlaczego więc nie rozejrzysz się dziś po naszej stronie i zobaczysz, co możesz tam znaleźć? Na pewno znajdziemy wannę która przypadnie Ci do gustu!

W zasadzie mamy każdy typ wanny, o którym możesz pomyśleć, i prawdopodobnie taki, o którym jeszcze nie pomyślałeś! Mamy również szeroki wybór paneli, akcesoriów, odpływów oraz korków niezbędnych, aby wszystko idealnie wykończyć. 

W naszej ofercie posiadamy:

– Wanny prostokątne
– Wanny asymetryczne
– Wanny wolnostojące
– Wanny narożne
– Wanny okrągłe
– Wanny owalne
– Wanny z hydromasażem
– Obudowy do wanien
– Parawany nawannowe
– Baterie wannowe
– Syfony do wanien
– Przelewy do wanien / odpływy
– Akcesoria

Massi
Wanna wolnostojąca Prestige
190 x 85 cm

Walna wolnostojąca Besco

Besco
Wanna wolnostojąca Viya
160 x 70 cm

Excellent
Wanna wolnostojąca Comfort 2.0
175 x 74 cm

Massi
Wanna wolnostojąca Decor
170 x 80 cm

Besco
Wanna wolnostojąca Vica
170 x 80 cm

Excellent
Wanna prostokątna, Flow czarny Heaven Slim
180 x 80 cm

Excellent
Wanna owalna Lumina
190 x 95 cm

Excellent
Wanna narożna, prawa Newa Plus
150 x 95

Zanim zaczniesz marzyć o bąbelkach lub rzeczywiście pójdziesz śladami Kleopatry i wykąpiesz się w mleku, musisz wybrać swoją idealną wannę.

Tutaj w Salonach Wyposażenia Łazienek i Wnętrz APiS, powinno to być łatwe, ponieważ posiadamy w asortymencie szeroką gamę wanien różnych marek, stylów i cen. Mamy wanny akrylowe, wolnostojące z tak zwanego “lanego marmuru”, w stylu nowoczesnym czy vintage, małe, duże, owalne i takie, które perfekcyjnie dopasujesz do rogu pomieszczenia. Jeśli nie masz miejsca na oddzielną kabinę prysznicową, możesz po prostu wybrać wannę z parawanem która jest przystosowana do podwójnej funkcji kąpieli. Całe piękno polega na tym, że dzięki naszym rozwiązaniom będziesz w stanie zaoszczędzić sporo miejsca nawet w niewielkiej łazience.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.

APiS Ikona Skontaktuj się z nami

    Nie zapomnij zajrzeć na pozostałe sekcje naszej witryny, ponieważ posiadamy w ofercie wszelkiego rodzaju meble i akcesoria, które wraz z wanną pozwolą Ci stworzyć idealną łazienkę!