Chemia
Domowa i Budowlana

Higiena w miejscach takich jak łazienka czy toaleta ma kluczowe znaczenie dla zachowania, nie tylko walorów estetycznych czy dobrego samopoczucia użytkowników, ale także ich zdrowia. Pomieszczenia o podwyższonej wilgotności prócz zabrudzeń takich jak pozostałości mydła, kamień czy rdza, są narażone na rozwój szkodliwych grzybów i pleśni. Połączeni tych wszystkich czynników może zaowocować uszkodzeniem fug, kafli, ceramiki, porcelany a nawet powierzchni chromowanych, armatury. Chemia jaką oferuje APiS Sp. z o.o. Grupa SBS może poprawić komfort użytkowania twojej łazienki poprzez skrócenie czasu potrzebnego na sprzątanie, zapobiec drogim naprawom oraz utrzymać świeżość i czystość na długi czas.

W naszym codziennym życiu środki czyszczące odgrywają kluczową rolę. Dzięki nim możemy bezpiecznie usunąć zanieczyszczenia, brud i zarazki. Środki te nie tylko pomagają nam zachować zdrowie ale także ułatwiają codzienne czynności. Jeżeli poszukujesz profesjonalnych środków chemicznych do domu, odwiedź nasze salony i przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

W naszej ofercie znajdziesz także fugi, kleje, farby, taśmy dylatacyjne, hydroizolacje i inne materiały budowlane od renomowanych producentów. 

Jeżeli potrzebujesz kompleksowego zaopatrzenia w materiały potrzebne do realizacji inwestycji budowlanej na każdym jej etapie, zapraszamy do kontaktu z naszym partnerem biznesowym, firmą Chemix oferującą materiały wysokiej jakości od renomowanych polskich i zagranicznych producentów, przygotowanie niezbędnych kosztorysów towarowych, transport zakupionego towaru na miejsce inwestycji, usługę projektowania wnętrz i elewacji.

Chemia sanitarna i budowlana
W naszej ofercie posiadamy:

– Profesjonalne środki czystości
– Specjalistyczne produkty do czyszczenia i pielęgnacji domu
– Farby
– Kleje
– Lakiery
– Taśmy
– Kołki
– Płyty
– Impregnaty
– Profile
– Materiały sypkie
i inne

IKS SOLINO
Tabletki solne SOLAQUA do uzdatniania wody

HG
Czysty błyszczący parkiet 1L

MAPEI
Klej do płytek GLAZURNIK

ATLAS
Wysokoelastyczny klej żelowy GEOFLEX

KOTAR
Taśma brzegowa z zakładką i nacięciami

HG
Profesjonalny środek do usuwania kamienia

BEKO
Piana do kręgów studziennych

KERAKOLL
Fugabella Eco Porcelana 0-8

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.

APiS Ikona Skontaktuj się z nami

  Odwiedź nasze Salony sprzedaży i sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy

  Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą płytki i hydraulikę
  Ponadto zapraszamy do obserwowania nas na Facebook

  Chemia – Popularne Marki

  Chemia
  chemia
  chemia
  chemia
  chemia