Łazienka jest jednym z najważniejszych miejsc w naszym domu. Abyśmy czuli się w niej dobrze,  powinna być zarówno funkcjonalna jak i estetyczna.

Zatem jak wybrać? Łazienka w stylu skandynawskim, nowojorskim, hiszpańskim a może nowoczesnym?

W naszym biurze projektowym, projektanci tworzą wnętrza z pasją i zaangażowaniem dopasowane do potrzeb i gustu klienta, nie boją się wyrazić własnego zdania i opinii czy zaproponować optymalne rozwiązanie. Tworzą indywidualny projekt na podstawie rozmowy z klientem, tak aby spełnić jego wizje i marzenia o przytulnym, modnym i nowoczesnym wnętrzu. Naszym zadaniem jest stworzeniem łazienki, tak aby była spójna z całością koncepcji domu lub mieszkania.

Tu Projektujemy, inspirujemy, doradzamy i urządzamy

W co powinna być wyposażona Idealna łazienka ? Większość z nas odpowie, że w umywalkę, toaletę, wannę czy brodzik. Na pewno kolejnym atutem będzie najnowsza kolekcja płytek ceramicznych zdolna zachwycić każdego czy wizualnie powiększające przestrzeń odpowiedniej wielkości lustro, nadające naszemu pomieszczeniu dodatkowego animuszu. Jednak zdajemy sobie sprawę, że „Ty” to nie większość – Ty jesteś wyjątkowy/a, dlatego łazienkę skroimy na miarę twoich potrzeb. A więc:

Wanna czy prysznic? Oto jest pytanie! Wanna umożliwia długie, relaksujące kąpiele, ale kiedy liczy się czas, z pewnością wybierzesz prysznic.
Nowoczesne umywalki kuszą swoim wyglądem. Możesz dowolnie przebierać w kształtach, kolorach, rozmiarach czy dostosować produkt względem ceny.
Wybierając miskę WC możesz zdecydować się na klasyczny kompakt albo stelaż podtynkowy i podwieszana miska, w końcu to Ty jesteś głównym projektantem, my tylko pomagamy urzeczywistnić twoje marzenia.

Dlatego spraw by twoja łazienka dawała Ci satysfakcję i radość, by była w pełni funkcjonalna i najzwyczajniej w świecie piękna. Oczywiście wiąże się to z zagospodarowaniem dużej powierzchni, mnóstwem poświęconego czasu i pieniędzy. Jak to mówią: „Życie jest sztuką kompromisów”, toteż musisz wybrać najlepsze rozwiązania….
NONSENS! Nowe produkty i odpowiedni projekt pozwalają efektywnie wykorzystać nawet najmniejszą przestrzeń i to bez potrzeby zaciągania pożyczek. Nie wierzysz?

Posiadamy biura projektowe w:
– Ujrzanów,
– Garwolin,
– Łuków,
– Łosice,
– Międzyrzec Podlaski

U NAS PROJEKT ŁAZIENKI JEST W CENIE TOWARU.

Nasi partnerzy: