Open Source Sofware

wirtualna wycieczka apis facebook apis google+ apis

www.apis.biz.pl    Praca    Projektant wnętrz

OFERTY PRACY
Projektant wnętrz

Apis Sp. z o.o. Grupa SBS to jedna z największych sieci sprzedaży artykułów sanitarnych i grzewczych w Polsce, oferująca szeroki asortyment produktów polskich i europejskich firm. Na rynku firma obecna jest od 1995 roku i w sposób dynamiczny rozwija swoją sieć. Obecnie posiadamy 8 Salonów na terenie Centralno-Wschodniej Polski i zatrudniamy ponad 90 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant Wnętrz - Handlowiec, Doradca Klienta

Miejsce pracy: Łuków, al. Kościuszki 17

Zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Wykonywanie projektów wnętrz wg indywidualnych potrzeb klienta
  • Sporządzanie wizualizacji łazienek 3D oraz układów wykonawczych
  • Doradztwo produktowe i architektoniczne, sporządzanie wycen
  • Przestrzeganie procedur, standardów, oraz dbałość o wizerunek sklepu i firmy
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem towarów i dokumentacji

Wymagania

  • Umiejętność obsługi programów graficznych i projektowania 3D
  • Kreatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność i sumienność
  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta i doradzania w doborze materiałów
  • Zdolności przekonywania oraz skutecznego prezentowania produktów
  • Zamiłowanie do pracy w handlu, pełne zorientowanie na klienta
  • Profesjonalizm i skuteczność w działaniu, zaangażowanie w pracę
  • Wiarygodność, kompetentność, odpowiedzialność
  • Komunikatywność, osobowość budząca zaufanie
  • Wysoka kultura osobista, miła aparycja
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wykształcenie z zakresu sztuk pięknych, architektury wnętrz lub pokrewne

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług w branży wykończenia wnętrz
  • Znajomość branży płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek
  • Znajomość programu CAD-Project

Oferujemy:

  • Stałą, ciekawą pracę w zespole opartym na partnerskich stosunkach pracy
  • Dużą samodzielność prowadzonych działań
  • Niezbędne narzędzia pracy, szkolenia
  • Motywacyjny charakter wynagrodzenia
  • Zatrudnienie na pełen etat lub opcjonalnie

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane współpracą z naszą Firmą, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem i list motywacyjny - plik PDF) na adres apis.lukow@apis.biz.pl wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości. Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

APIS SP. z o.o. GRUPA SBS
Ujrzanów 175
08-110 Siedlce