Open Source Sofware

bistro apis wirtualna wycieczka apis facebook apis google+ apis

www.apis.biz.pl    Praca    Sprzedawca - Handlowiec

OFERTY PRACY
Sprzedawca - Handlowiec

Apis Sp. z o.o. Grupa SBS to jedna z największych sieci sprzedaży artykułów sanitarnych i grzewczych w Polsce, oferująca szeroki asortyment produktów polskich i europejskich firm. Na rynku firma obecna jest od 1995 roku i w sposób dynamiczny rozwija swoją sieć. Obecnie posiadamy 8 Salonów na terenie Centralno-Wschodniej Polski i zatrudniamy ponad 90 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ujrzanów

Zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Dbanie o wygląd i wystrój salonu
  • Przestrzeganie procedur, standardów, oraz dbałość o wizerunek sklepu i firmy
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem towarów i dokumentacji

Wymagania

  • Wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów m.in.: stolarki drzwiowowej oraz paneli podłogowych.
  • Umiejętność obsługi klienta
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość obsługi komputera – MS Office

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane współpracą z naszą Firmą, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem i list motywacyjny - plik PDF) na adres robert.ksiezopolski@apis.biz.pl wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości. Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

APIS SP. z o.o. GRUPA SBS
Ujrzanów 175
08-110 Siedlce