Open Source Sofware

bistro apis wirtualna wycieczka apis facebook apis google+ apis

www.apis.biz.pl    Praca    Magazynier

OFERTY PRACY
Magazynier

Apis Sp. z o.o. Grupa SBS to jedna z największych sieci sprzedaży artykułów sanitarnych i grzewczych w Polsce, oferująca szeroki asortyment polskich i europejskich firm. Na rynku firma obecna jest od 1995 roku i w sposób dynamiczny rozwija swoją sieć. Obecnie posiadamy 8 salonów na terenie Centralno-Wschodniej Polski i zatrudniamy ponad 90 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Siedlce

Podstawowe obowiązki

  • Prawidłowe przyjmowanie, składowanie i wydawanie towaru
  • Dbanie o porządekw magazynie i na terenie przyległym
  • Dbanie o wysoka kulturę obsługi klienta i dobry wizerunek firmy
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej
  • Przestrzeganie procedur i standardów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie ogólnokształcące/zasadnicze zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie w branży hydraulicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Silna motywacja do pracy
  • Rzetelność
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
•  możliwość rozwoju zawodowego firmie o stabilnej pozycji rynkowej
•  uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
•  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane współpracą z naszą Firmą, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres robert.ksiezopolski@apis.biz.pl wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości lub kontakt telefoniczny 501-505-368. Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli poniżej aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Apis Sp. z o.o. Grupa SBS  zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).

APIS SP. z o.o. GRUPA SBS
Ujrzanów 175
08-110 Siedlce