wirtualna wycieczka apis facebook apis google+ apis

www.apis.biz.pl    O firmie    Nasi pracownicy

O FIRMIE
Nasi pracownicy

Salon Sprzedaży

Menedżer ds. Zakupów i Logistyki
Małgorzata Walas
tel.kom: 533 337 791, tel: 25 746 24 11 wew. 21
malgorzata.walas@apis.biz.pl

Centrala
tel: 25 746 24 00

Lada główna
tel: 25 746 24 09 wew. 10
tel: 25 746 24 01 wew. 11

Specjalista ds. Sprzedaży
Sylwia Polańska
tel: 25 746 24 02 wew 12
s.polanska@apis.biz.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Anna Zyśk
tel: 25 746 24 05 wew 15
a.zysk@apis.biz.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Monika Bujalska
tel: 25 746 24 03 wew 13
m.bujalska@apis.biz.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Paulina Woźniak
tel: 25 746 24 53  wew. 53
p.wozniak@apis.biz.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Anna Petz
tel: 25 746 24 02  wew 12
a.petz@apis.biz.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Jarosław Cąkała
tel: 25 746 24 09  wew 9 lub 10

j.cakala@apis.biz.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Grzegorz  Haponiuk
tel: 25 746 24 06  wew. 16
g.haponiuk@apis.biz.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Grzegorz  Harasim
tel: 25 746 24 06  wew. 16
g.harasim@apis.biz.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Krzysztof Paczuski
tel: 25 746 24 09  wew 9 lub 10
k.paczuski@apis.biz.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Konrad Kowalczyk
tel: 25 746 24 06  wew 16
k.kowalczyk@apis.biz.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Sebastian Sieczkiewicz
tel: 25 746 24 07  wew. 17
s.sieczkiewicz@apis.biz.pl

Kasa

Kasjer
Małgorzata Brzezińska
tel: 25 746 24 49 wew. 49

 

Dział Projektów Łazienek

Projektant
Rafał Jakubik
tel: 25 746 24 49 wew. 49 

r.jakubik@apis.biz.pl

Projektant
Marzena Michalak
tel: 25 746 24 42 wew. 48

m.michalak@apis.biz.pl

Projektant
Magdalena Karczewska
tel: 25 746 24 52 wew. 52
m.karczewska@apis.biz.pl

Projektant
Milena Czublun
tel: 25 746 24 23 wew. 47
m.czublun@apis.biz.pl

Architekt wnętrz
Kamil Borkowski
513 807 570
projektanci@apis.biz.pl

 

 

 




 

Magazyn

Kierownik
tel. wew. 43

Sprzedaż detaliczna
tel. wew. 41

Sprzedaż hurtowa
tel. wew. 42

Dział Hurtu i Obsługi Instalatorów

Specjalista ds. Obsługi Klientów Kluczowych
Przemysław Józwik
tel: 25 746 24 17 wew. 27
przemek-apis@wp.pl; hurt@apis.biz.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Jarosław Herba
tel: 25 746 24 17 wew. 27
j.herba@apis.biz.pl; hurt@apis.biz.pl

Dział Zaopatrzenia

Referent ds. Handlu
Katarzyna Gozdek
tel: 25 746 24 20 wew.  44
info.apis@apis.biz.pl; k.gozdek@apis.biz.pl

Referent ds. Handlu
Katarzyna Terlikowska
tel: 25 746 24 18 wew. 28
info.apis@apis.biz.pl

Referent ds. Handlu
Monika Redzik
tel: 25 746 24 19 wew. 29
info.apis@apis.biz.pl

Dział Księgowości

Główna Księgowa
Justyna Gotowicka
tel: 25 746 24 10 wew. 20
j_gotowicka@poczta.onet.pl

Księgowa
Danuta Gotowicka
tel: 25 746 24 09 wew. 19


Księgowa
Bożena Pawlak
tel: 25 746 24 08 wew. 18

b.pawlak@apis.biz.pl

Dział Marketingu

Specjalista ds. Marketingu
Piotr Krzewniak
tel: 25 746 24 30 wew. 46
marketing@apis.biz.pl

Bistro

tel: 25 746 24 50 wew. 50
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 11 - 15:45

Sekretariat

Anna Grochowska
Tel: 25 746 24 12 wew. 22
sekretariat@apis.biz.pl

Zarząd

Prezes
Andrzej Bujalski
Tel. 25 746 24 12 wew. 22
info.apis@apis.biz.pl

Wiceprezes
Robert Księżopolski
tel: 25 746 24 13 wew. 23
tel. kom. 501 505 368
robert.ksiezopolski@apis.biz.pl


 

Chemix

Księgowość
Tel: 25 746 24 32 wew. 31


FurniHouse

Tel: 25 746 24 36 wew. 37

 

 


APIS SP. z o.o. GRUPA SBS
Ujrzanów 175
08-110 Siedlce

Copyright © 2014 - APIS Sp. z o.o. GRUPA SBS

hurtownia hydrauliczna, baterie łazienkowe, salon łazienek, apis, apis siedlce, sklep hydrauliczny, glazura, płytki ceramiczne, armatura sanitarna, brodziki, ekogroszek, grzejniki, kabiny prysznicowe, kolektory słoneczne, kotły co, kotły gazowe, kotły olejowe, koło, pompy, rury, umywalki, wanny, wyposażenie łazienek, siedlce, łuków, ujrzanów, miedzyrzec, siemiatycze, sokołów, garwolin, łosice