bistro apis wirtualna wycieczka apis facebook apis google+ apis

www.apis.biz.pl    O firmie    Historia firmy

O FIRMIE
Historia firmy

Historia firmy APiS zaczęła się w 1992 roku na ulicy Grabianowskiej w Siedlcach. Na małej powierzchni metrażowej prowadzona była sprzedaż hurtowa i indywidualna produktów hydraulicznych oraz urządzeń grzewczych. Firma zarejestrowana była pod nazwą Artykuły przemysłowe i sanitarne Andrzej Bujalski.

w 1997 roku firma APiS zmieniła swoją siedzibę. Nowy adres firmy mieścił się przy ul. Torowej 15A w Siedlcach. Na większej przestrzeni zaprezentować można było, coraz to większą bazę towarową.

Rozpoczęto współpracę z nowymi producentami. Pozycja firmy wzrosła do wysokiej rangi. Dlatego też w 2002 roku zostaliśmy partnerem Grupy SBS, która w tym momencie jest największą siecią sprzedaży artykułów sanitarnych grzewczych i instalacyjnych w Polsce.

Z biegiem lat, klientów firmy znacząco zaczęło przybywać. Asortyment zaczął się poszerzać. dlatego też 28 marca 2012r. otworzyliśmy nowy salon sprzedaży firmy APiS Sp. z o.o. Grupa SBS w Ujrzanowie 175 ( przy wiadukcie kolejowym ), który jest naszą ówczesną wizytówką. W ofercie posiadamy produkty z branży wyposażenia łazienek, technik grzewczych, podłóg, drzwi, płytek ceramicznych, technik instalacyjnych i kanalizacyjnych oraz usługę montażu podłóg i drzwi oraz fachowe doradztwo techniczne. Do dyspozycji klientów salonu dostępna jest również strefa kulinarna "Bistro" z kącikiem zabaw dla dzieci.

W trzech województwach firma posiada 8 oddziałow Salonów Wyposażenia Łazienek i Wnętrz:
Ujrzanów, Łuków, Łosice, Sokołów Podlaski, Miedzyrzec Podlaski, Siemiatycze oraz dwa punkty w Garwolinie.

W czerwcu 2016 roku otworzyliśmy nowy oddział w Garwolinie przy ul. Mazowieckiej 22. W swojej ofercie Salon posiada szeroki wachlarz produktów z branży wyposażenia łazienek i wnętrz, ale i również usługę projektowania łazienek i kuchni.

Prócztego usługa bezpłanego projektu łazienki dla klientów, którzy w salonach APiS dokonają zakupu wyposażenia do swojej łazienki dostępna jest w salonach w Ujrzanowie, Sokołowie Podlaskim, miedzyrzecu Podlaskim, Łukowie i Siemiatyczach.

Współpracujemy z czołowymi producentami polskimi i europejskimi oferując klientom produkt wysokiej jakości z pełną gwarancją. Zapraszając na zakupy do naszych oddziałów odbiorców indywidualnych, detalistów oraz instalatorów, oferujemy każdemu indywidualną ofertę zakupową.

25 lat na rynku, silny nacisk na rozwój i ciągłe poszerzanie asortymentu o nowe produkty wysokiej jakości od czołowych producentów sprawiły, że dziś zajmujemy czołowe miejsce na rynku. Dzieki oddanym głosom przez klientów, producentów, architektów, projektantów, salon otrzymał tytuł Łazienka - Salon Roku 2015. Od 2014 roku firma przynalezy do elitarnego klubu Gazel Biznesu, rangi najdynamiczniej rozwijających się firm, którego autorem jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland we współpracy z dziennikiem " Puls Biznesu".

Przyjdź i przekonaj się, że APiS spełni Twoje oczekiwania!


APIS SP. z o.o. GRUPA SBS
Ujrzanów 175
08-110 Siedlce

Copyright © 2014 - APIS Sp. z o.o. GRUPA SBS

hurtownia hydrauliczna, baterie łazienkowe, salon łazienek, apis, apis siedlce, sklep hydrauliczny, glazura, płytki ceramiczne, armatura sanitarna, brodziki, ekogroszek, grzejniki, kabiny prysznicowe, kolektory słoneczne, kotły co, kotły gazowe, kotły olejowe, koło, pompy, rury, umywalki, wanny, wyposażenie łazienek, siedlce, łuków, ujrzanów, miedzyrzec, siemiatycze, sokołów, garwolin, łosice